MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 12022145
nr 1202 2145
Karmstol
"Stockholm", Karin Mobring och Tomas Jelinek för IKEA, 1980-tal. Fast stoppad sits, klädd i läder. Ryggstöd med spjälor
Kondition: Smärre slitage, märken och repor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:51:56
10/9 12:03:56